Zde může být vaše reklama.

Interliga žen Házenkářky DHK Zora prohrály s Porubou

Házenkářky DHK Zora prohrály s Porubou

21. 04. 2024 - 13:56

V 1. kole play-out nejvyšší soutěže házenkářek hrál DHK Zora Olomouc doma proti Porubě. Po nerozhodném prvním poločase se Hanačkám po přestávce nedařilo proměňovat a nakonec prohrály o čtyři branky.

Už po osmi minutách hry si Poruba vystřílela čtyřgólové vedení, jenže Zora znovu zabrala a stav otočila ve svůj prospěch. Nakonec odcházely oba celky do šaten za nerozhodného stavu, který později platil i v 51. minutě. Koncovku však zvládly lépe hostující házenkářky.

„Jsem zklamaná, bylo to něco podobného jako na podzim. Měsíc jsme se připravovaly, tuto fázi sezóny bere už jako přípravu na tu novou, ale utkání se nám vůbec nepovedlo. Poruba měla větší chuť do hry než my, chtěla prostě víc vyhrát a to bylo znát,“ řekl Lucie Fabíková, trenérka DHK Zora Olomouc.

DHK Zora Olomouc – DHC Sokol Poruba 29:33 (15:15)

Nejvíce branek: Malinová 8, Roupcová 4, A. Kubálková 3 – Dybalová 6, Farářová 6, Ka. Rajová 4. Rozhodčí: Fialová, Sovová. Sedmimetrové hody: 6/4 – 3/3. Vyloučení: 5:3. Diváci: 198