Zde může být vaše reklama.

PRO DOBROU VĚC Při SuperSnídani vybrali 150 tisíc korun na pomoc malému Adámkovi

Při SuperSnídani vybrali 150 tisíc korun na pomoc malému Adámkovi

foto: Nadace Malý Noe

02. 05. 2023 - 17:09

Největší networkingový klub na Moravě propojil v divadle na Šantovce 57 podnikatelů z celého regionu, díky jejichž spolupráci a štědrým darům se podařilo během jediné snídaně vybrat neskutečných 150 tisíc korun. Ty putují na pomoc čtyřletému Adámkovi, který před několika měsíci vážně onemocněl. 

„Díky našemu klubu se podařilo uspořádat dobročinnou SuperSnídani, na které se sešlo 57 menších podnikatelů a živnostníků z Olomouckého kraje a vybralo se neuvěřitelných 150 tisíc korun pro Nadaci Malý Noe. Přitom minulý rok to bylo lehce přes 30 tisíc,“ uvedl manažer klubu Michal Ondra.

Druhý ročník otevřené business snídaně umožnil efektivní propojení menších podnikatelů. Každý během 60 vteřin představil své služby, získal konkrétní kontakty z desítek různých oborů, a navíc přispěl částkou 400 korun na pomoc malému Adámkovi, který po běžné viróze vážně onemocněl. Nyní zlepšení jeho zdraví závisí na rehabilitacích, které jsou velmi nákladné a je nutné je opakovat.

Poté, co předseda správní rady nadace Jaroslav Strejček představil Adámkův příběh a nadační aktivity, se mezi podnikateli zvedla vlna solidarity a výsledná částka několikanásobně předčila loňský výtěžek!

Adámkův stav se postupně zlepšuje, přesto ale zůstává při plném vědomí uvězněný ve svém těle. Rehabilitace jsou pro něj velikou nadějí, pojišťovna je ale nehradí. Proto srdečně děkuji všem zúčastněným za jejich dary, štědrost a pomáhání. Jste skvělí,“ poděkoval Strejček.

Činnost Nadace Malý Noe je neskutečně krásná a naplněná láskou k dětem a empatií k jejich rodičům. Dětské příběhy, se kterými jsem se díky Jarkovi Strejčkovi mohl seznámit, mi vhání slzy do očí a zaslouží si naši pozornost a pomoc,“ dodal Michal Ondra.

Přispět Adámkovi na rehabilitace nyní může kdokoliv. Libovolnou částku lze zaslat na účet nadace – 214660055/0300 a do textu uvést „Adamkovi“. Sto procent ze všech darů navíc vždy putuje na pomoc dětem.

SuperSnídani osobně podpořil také hejtman Josef Suchánek: „Tato tradiční akce byla opět fajn – jak formátem a obsahem, tak prezentacemi zúčastněných podnikatelů. I já jsem většinu svého pracovního života strávil v soukromém businessu a je jasné, že bude-li se dařit podnikatelům v našem kraji, bude se dařit i nám ostatním. Všem proto přeji mnoho úspěchů.“

Další články