Zde může být vaše reklama.

OSLAVY AŽ DO NOCI Šantovka bude celou sobotu slavit ve velkém!

Šantovka bude celou sobotu slavit ve velkém!

foto: Zdroj Galerie Šantovka

13. 10. 2023 - 16:23

Letos v říjnu je to přesně 10 let od momentu, kdy Šantovka poprvé otevřela své dveře veřejnosti. A právě to je důvod k velkolepým oslavám. Pro své návštěvníky si centrum na sobotu 14.10. připravilo celodenní program plný hudby, světelné show, akrobatů i módních přehlídek. V prostorách centra a na venkovních podiích se bude pohybovat řada slavných osobností jako je Milan Peroutka, Adam Mišík, Barbora Krčmová, Albert Černý a mnoho dalších. Zkrátka večer, kde musíte být!

„Program bude skutečně velmi pestrý. Mladší návštěvníci mohou vyzkoušet interaktivní instalace, VR modely a velmi přesvědčivé simulátory letadel Boeing či Airbus na pohyblivých platformách. Přítomny budou virtuální stěny, unikátní audiovizuální taneční show na indoor stage. Fanoušci fotbalu určitě ocení, že na akci dorazí také fotbalisté z SK Sigma Olomouc. Ti budou na dvou stanovištích v Šantovce nabízet aktivity pro děti, fanoušci se dočkají autogramiády hráčů i debaty s trenéry. Milovnice módy jistě ocení, že se během dne odehraje i několik fashion show a přehlídek. Světem módy vás provedou profesionální tanečníci, krásné kousky do šatníku předvedou i úspěšné účastnice soutěže Miss Šantovka,“ říká mluvčí Šantovky Petr Hlávka.

Jedním z hlavních bodů programu jsou samozřejmě koncertní vystoupení. „Na venkovním podiu se představí výběr nejpopulárnějších mladých talentů současné populární hudby. Hudební fanoušci se mohou těšit na Adama Mišíka, kapely Lake Malawi, We are Domi či O5 a Radeček. Vystoupí také talentovaná zpěvačka Pam Rabbit, která patří mezi neprogresivnější české umělce současnosti,“ doplňuje program galerie její mluvčí.

Vyvrcholením akce bude unikátní audiovizuální show uvnitř galerie. V Olomouci taková ještě nikdy k vidění nebyla! Prostě jedinečný zážitek, jaký divákům bere dech.

Celý program oslav najdete na webové stránce https://www.galeriesantovka.cz/narozky/14-rijna/

Další články