Zde může být vaše reklama.

Saňák má premiéru 23. kolo: Fotbalisté SK Sigma mají doma Klokany

23. kolo: Fotbalisté SK Sigma mají doma Klokany

foto: Petr Pelíšek

01. 03. 2024 - 15:00

Po trenérské výměně čeká fotbalisty SK Sigma Olomouc domácí utkání proti Bohemians Praha. Kouč Jiří Saňák bude mít na hanácké lavičce premiéru v sobotu od 15 hodin.

Sigma prožívá mizerné období, chybí v něm nejen bodový zisk, ale také kvalitní herní projev. To odnesl trenér Václav Jílek, který byl po prohře v Českých Budějovicích odvolán. Mančaft převzal jeho asistent Jiří Saňák. A toho čeká premiéra v domácím duelu proti Bohemians. „Nebudu prozrazovat, co chystáme, protože musíme opravdu každý detail ladit. Kluci umí hrát fotbal, umí dávat góly. Ale samozřejmě z jakéhokoliv neúspěchu nebo se musí dostat tým, který je vybalancovaný do defenzívy. Takže rozhodně nebudu říkat, že se budeme zaměřovat jenom na ofenzívu,“ řekl Saňák.

Do olomoucké sestavy se po jednozápasovém trestu může vrátit stoper Vít Beneš. Mimo hru jsou ze zdravotních důvodů stále záložník Jan Navrátil a útočník Antonín Růsek.

Zápas SK Sigma Olomouc versus Bohemians Praha začne v sobotu 2. března v 15.00. Jako hlavní rozhodčí byl delegován Petr Hocek, asistovat na pomezí mu budou Jiří Pečenka a Petr Kotalík.

Jak nastoupí:
SK Sigma Olomouc: Stoppen - Pokorný, Beneš, Novák – Uriča, Spáčil, Breite, Pospíšil, Vodháněl – Juliš, Langer. Trenér Jiří Saňák.
Bohemians: Reichl - Hůlka, Vondra, Hybš - Kadlec, Beran, Jindřišek, Kovařík - Hrubý, Hála - Ristovski. Trenér Jaroslav Veselý.

Další články