Fotbalisté SK Sigma remizovali s 1. FSV Mainz
První utkání osmifinále Konferenční ligy mají fotbalisté SK Sigma Olomouc za sebou. A zdárně. Na…
foto: archiv redakce
13. 09. 2023 - 15:16
Děvčata přípravky SK Sigma Olomouc ve druhém kole soutěže hrála v Nedvězí. Nastupují v okresním přeboru starších přípravek.
Nejprve nastoupily Sigmačky proti Slavonínu. Holky zaspaly začátek zápasu a prohrály 1:9. Poté děvčata nastoupila proti domácímu Nedvězí, po zlepšeném výkonu prohrála 2:5. „Z holek opadla prvotní nervozita a hrály vyrovnaný fotbal. V tomto zápase rozhodla lepší koncovka. Děvčata si vypracovala několik střeleckých příležitostí, ale proměnit se povedlo jen dvě,“ řekla trenérka Veronika Holcová.
Ve třetím střetnutí Sigma nastoupila proti Horce nad Moravou. Holky svědomitě bránily a dobře plnily taktické pokyny, ale s přibývající únavou se konečný výsledek zastavil na skóre 1:9.
První utkání osmifinále Konferenční ligy mají fotbalisté SK Sigma Olomouc za sebou. A zdárně. Na…
Po více než dvaceti letech budou hrát fotbalisté SK Sigma Olomouc opět doma na Andrově stadionu…
Třetí ligovou výhru v řadě mají fotbalisté SK Sigma Olomouc. Ve 25. kole Chance Ligy vyhráli v…
Třetí jarní anglický týden mají před sebou fotbalisté SK Sigma Olomouc. Ve 25. kole Chance Ligy…
Trávník na Andrově stadionu čeká během nejbližších dnů blesková výměna. Do utkání SK Sigma Olomouc…
Povedlo se. Fotbalisté SK Sigma Olomouc ve 24. kole Chance zabodovali naplno. Na Andrově stadionu…