Fotbalisté SK Sigma Olomouc končí mimo TOP 6
Fotbalistům SK Sigma Olomouc se nepodařilo překvapit a postoupit do první šestky tabulky Chance…
foto: Petr Pelíšek
19. 08. 2019 - 12:28
Dnes bylo rozlosováno 2. kolo MOL Cupu. Do této fáze domácího poháru už se zapojí i fotbalisté SK Sigma Olomouc, hrát budou samozřejmě také celky z našeho regionu, které si vybojovaly postup.
Fotbalový svátek se chystá v Olešnici. Ta vyřadila divizní Nové Sady a třetiligové Otrokovice, nyní se může těžit na prvoligovou Opavu!
Tým SK Sigma Olomouc čeká zápas v Rosicích proti účastníkovi třetí ligy. Tam Modrá lavina hrála před čtyřmi lety, tehdy zvítězila 5:0, když čtyři branky dal legendární kanonýr Michal Ordoš. Ze současného kádru v tomto utkání nastoupili Miloš Buchta, Martin Hála, Michal Vepřek, David Houska a Tomáš Zahradníček.
Prvoligového soupeře mají také fotbalisté SK Uničov, doma budou hrát proti FASTAVu Zlín.
Druholigový 1. SK Prostějov bude o postup bojovat v Dolním Benešově.
Úředním termínem pro 2. kolo MOL Cupu je středa 28. srpna s výkopem v 17.00.
Fotbalistům SK Sigma Olomouc se nepodařilo překvapit a postoupit do první šestky tabulky Chance…
V sobotu končí třicetikolová základní část Chance ligy. Sigmu čeká v dohrávaném 27. kole obhájce…
Bylo to trápení, ale tři body jsou doma. Takové bylo utkání SK Sigma Olomouc versus 1. FC Slovácko.…
Papírově poslední, tedy 30. kolo, má tento víkend na programu fotbalová Chance Liga. Ale reálně jde…
Vedení SK Sigma Olomouc se rozhodlo odvolat od A-týmu trenéra Tomáše Janotku. Dočasně tým povede…
Předposlední venkovní utkání základní části Chance Ligy fotbalisté SK Sigma Olomouc nezvládli. V…