Fotbalisté SK Sigma zakončili soustředění bez výhry
V posledním utkání na soustředění ve Španělsku remizovali fotbalisté SK Sigma Olomouc s korejskýý…
foto: fkdukla.cz
04. 09. 2019 - 09:25
Během reprezentační přestávky se kádr SK Sigma Olomouc nejspíš rozroste o dalšího ofenzivního hráče. Na Hanou by měl přestoupit z pražské Dukly španělský útočník Pablo González (1993).
O možném transferu informuje Dukla Praha na klubovém facebooku. "González dnes ráno odjel na zdravotní testy do SK Sigma, v příštích dnech budou probíhat jednání o jeho přestupu na Andrův stadion," uvedla Dukla na svých sociálních sítích.
González je hráčem Dukly Praha od ledna 2019, kam přestoupil z třetiligového klubu Salamanca CF. V mládeži působil mimo jiné v Atléticu Madrid a Villarrealu. Může hrát buď v útoku nebo na postu ofenzivního záložníka. V první lize nastoupil za Duklu ve čtrnácti zápasech, branku nedal. V nové sezoně hrál ve druhé lize za Duklu 6 zápasů, dal 4 góly.
V posledním utkání na soustředění ve Španělsku remizovali fotbalisté SK Sigma Olomouc s korejskýý…
Fotbalisté SK Sigma Olomouc pokračují ve španělském soustřední. Dnes odehráli v Marbelle druhé ze…
Přestupové období, které nemá v historii klubu obdoby, prožívá SK Sigma Olomouc. Z Androva stadionu…
Nakupování nových hráčů do SK Sigma Olomouc stále nekončí. Z Androva stadionu oznámili dalšího…
Ještě na podzim vedli tým SK Sigma Olomouc coby kapitán a zástupce kapitána v zápasech Konfereční…
Po dvou přípravných výhrách nad polskými soupeři tentokrát fotbalisté SK Sigma Olomouc týmu z této…