Fotbalisté SK Sigma zakončili soustředění bez výhry
V posledním utkání na soustředění ve Španělsku remizovali fotbalisté SK Sigma Olomouc s korejskýý…
foto: fotbal.cz
03. 11. 2023 - 20:20
Kádr fotbalistů SK Sigma Olomouc je širší o jedno zajímavé jméno. Hráčem SK Sigma Olomouc je Filip Novák. Třiatřicetiletý přerovský rodák přichází na Andrův stadion po skončení smlouvy v cizině. Na Hané již několik týdnů trénoval.
„Pan Minář mě kontaktoval v létě hned mezi prvními, ale tehdy jsem to s díky odmítl. Nezastíral jsem, že jsem pomýšlel především na zahraniční angažmá, které ale nakonec nevyšlo. Chtěl bych všem z klubu poděkovat, že mi už před dvěma měsíci umožnili s týmem trénovat, protože to je velký rozdíl, než když se člověk připravuje sám,“ řekl Filip Novák.
„Filip u nás již delší dobu trénoval. Když padla možnost jeho odchodu do zahraničí, tak jsme využili příležitosti jej získat. I když má za sebou delší herní pauzu, tak věříme, že zúročí zkušenosti ze své bohaté kariéry a pomůže nám v dosažení cílů, které jsme si v této sezoně stanovili,“ řekl sportovní manažer Sigmy Ladislav Minář.
V národním týmu si Novák připsal pětadvacet startů, na Hané podepsal do konce sezóny.
V posledním utkání na soustředění ve Španělsku remizovali fotbalisté SK Sigma Olomouc s korejskýý…
Fotbalisté SK Sigma Olomouc pokračují ve španělském soustřední. Dnes odehráli v Marbelle druhé ze…
Přestupové období, které nemá v historii klubu obdoby, prožívá SK Sigma Olomouc. Z Androva stadionu…
Nakupování nových hráčů do SK Sigma Olomouc stále nekončí. Z Androva stadionu oznámili dalšího…
Ještě na podzim vedli tým SK Sigma Olomouc coby kapitán a zástupce kapitána v zápasech Konfereční…
Po dvou přípravných výhrách nad polskými soupeři tentokrát fotbalisté SK Sigma Olomouc týmu z této…