Premiéra na lavičce SK Sigma Hapalovi vyšla
Bylo to trápení, ale tři body jsou doma. Takové bylo utkání SK Sigma Olomouc versus 1. FC Slovácko.…
06. 05. 2019 - 11:36
Olomoucká tenistka Karolina Muchová měla na dosah první velkou trofej. Na turnaji WTA v Praze ve finále prohrála s Rumunkou Jil Teichmanoovu. Muchová soupeřce za dvě hodiny a 44 minut podlehla 6:7 (5), 6:3, 4:6.
Muchová dostala na J&T Banka Prague Open divokou kartu místo Lucie Šafářové, která účast odřekla. „Byl to dobrý týden, beru to pozitivně. Samozřejmě mě mrzí, že jsem to nedotáhla do vítězného konce,“ řekla Muchová pro Českou televizi. „Počasí dneska nebylo moc dobré. Míče létaly pomalu, a proto nešel rychle zabít balón. Soupeřka hrála dobře, já jsem se potom trochu vystřílela. V posledním setu jsem měla spoustu šancí, nedokázala jsem si ale podržet servis a tím jsem si to prohrála. Doufám, že to není moje poslední finále a že mě to spíš rozjede a bude se mi dařit dál,“ uvedla pro oficiální web turnaje.
Ovšem nakonec prohra Karolinu, dceru bývalého excelentního záložníka SK Sigma Josefa Muchy, mrzet tolik nemusí. Poprvé v kariéře si na okruhu WTA zahrála v semifinále a finále, to ji poprvé kariéře posunu do první stovky žebříku. Před turnajem v Praze byla na 106. místě, polepší si o třicet příček.
Bylo to trápení, ale tři body jsou doma. Takové bylo utkání SK Sigma Olomouc versus 1. FC Slovácko.…
Kulturista Patrik Šerý, který je známý, tím že vozí z celého světa medaile do rodné země a nevzdává…
Papírově poslední, tedy 30. kolo, má tento víkend na programu fotbalová Chance Liga. Ale reálně jde…
Czech Tour, největší etapový cyklistický závod v České republice, vstupuje do nové éry. V termínu…
Vedení SK Sigma Olomouc se rozhodlo odvolat od A-týmu trenéra Tomáše Janotku. Dočasně tým povede…
Předposlední venkovní utkání základní části Chance Ligy fotbalisté SK Sigma Olomouc nezvládli. V…