
Volejbalistky VK Šantovka získaly v Brně bod
Ve 25. kole Datart volejbalové extraligy žen proti sobě nastoupily druhá Šantovka Olomouc a sedmé…
foto: bkredstone.cz
24. 01. 2025 - 16:51
Bezprostředně po posledním kole úvodní fáze sezony odstartuje nadstavbová část basketbalové Kooperativa NBL. Hráči BK Olomoucko v prvním kole skupiny A1 cestují do Prahy. Jejich utkání proti USK se hraje v sobotu od 18 hodin.
„Pochopitelně chceme do nadstavby vstoupit vítězně, musíme ovšem počítat s tím, že nás čeká těžký protivník, navíc posílený postupem mezi nejlepší domácí osmičku. Bude hrát uvolněně, což je, především pro mladé hráče, velký bonus. Potřebujeme chytit začátek zápasu. Neradi bychom vysokoškoláky dostali do herní pohody, pak by se obtížně zastavovali,“ míní trenér Olomoucka Andrew Hipsher.
Oba týmy na sebe narazí v probíhající sezoně již počtvrté. V lize si připsaly na své konto po jednom vítězství, když uspěly na půdě soupeře. V poháru byl úspěšnější celek USK, který o výhře 85:84 a postupu do čtvrtfinále rozhodl v poslední minutě.
„Pohárové utkání bylo trošku atypické, do zápasu nastoupili prakticky všichni hráči obou soupisek, i díky tomu měl jiný rytmus, než ligové střetnutí. Teď to bude jiné. Fyzičtější, bude v něm více soubojů. Jsme na to připraveni a chceme navázat na poslední kvalitní výkony v základní části,“ věří svému týmu Hipsher.
Ve 25. kole Datart volejbalové extraligy žen proti sobě nastoupily druhá Šantovka Olomouc a sedmé…
Zhruba v polovině sezony mají díky reprezentační přestávce basketbalisté BK Olomoucko částečnou…
Úspěšný kulturista Patrik Šerý je přípravě na blížící se sezónu. Letos má před sebou opět spoustu…
Poslední mistrovské utkání před reprezentační pauzou basketbalistům BK Olomoucko nevyšlo. S Brnem…
Pouze osm porážek má zatím na své kontě tým Basket Brno, soupeř hráčů BK Olomoucko ve čtvrtém kole…
Po pěti zápasech skončila vítězná série basketbalistů BK Olomoucko. Na palubovce Děčína prohráli…