Sigma i Prostějov pojedou v poháru na jih
První zářijový čtvrtek bylo v sídle Fotbalové asociace České republiky rozlosováno druhé kolo MOL…
13. 08. 2021 - 08:30
O víkendu si fanoušci sportu na Olomoucku můžou pořádně užít. Hrají se zápasy všech fotbalových soutěží, házenkářky Zory tradiční turnaj, k tomu město zaplní běžci při půlmaratonu. Stačí si jen vybrat.
FOTBAL
FORTUNA:LIGA
SK Sigma Olomouc – Dynamo České Budějovic (SO, 14.00)
MSFL
SK Sigma Olomouc B – Otrokovice (NE, 10.15)
SK Uničov – Znojmo (NE, 10.15)
DIVIZE E
1.HFK Olomouc – Skaštice (SO, 16.30)
FK Nové Sady – Slavičín (SO, 17.00)
Šumperk – Vsetín (NE, 17.00)
Všechovice – Přerov (NE, 17.00)
Kozlovice – Holešov (NE, 17.00)
KFS Olomouc
Krajský přebor
Mohelnice – Zábřeh (SO, 10.30)
Rapotín – Želatovice (SO, 15.00)
Ústí – Kralice na Hané (SO, 17.00)
Litovel – Šternberk (SO, 17.00)
Jeseník – Brodek u Přerova (SO, 17.00)
Velké Losiny – Medlov (NE, 17.00)
Sigma Lutín – Bohuňovice (NE, 17.00)
Lipová – Dolany (NE, 17.00)
I.A třída, skupina A
Bohdíkov – Bělkovice (SO, 17.00)
Postřelmov – Troubelice (SO, 17.00)
Náměšť na Hané – Loštice (SO, 17.00)
Chomoutov – Řetězárna Česká Ves (SO, 17.00)
Konice – Maletín (NE, 17.00)
Lesnice – Olešnice (NE, 17.00)
Paseka – Chválkovice (NE, 17.00)
I.A třída, skupina B
Slavonín – Kojetín (SO, 17.00)
Bělotín – Protivanov (SO, 17.00)
Plumlov – Hlubočky (SO, 17.00)
Dub n. M. – Lipník (SO, 17.00)
Nové Sady B – Čechovice (NE, 10.00)
1.HFK Olomouc B – Určice (NE, 17.00)
Beňov – Kostelec na Hané (NE, 17.00)
I.B třída, skupina A
Horní Moštěnice – Vrchoslavice (SO, 17.00)
Újezdec – Radslavice (SO, 17.00)
Otaslavice – Želatovice (SO, 17.00)
Ústí B – Klenovice (NE, 10.00)
Opatovice – Tovačov (NE, 10.00)
Troubky – Kovalovice (NE, 17.00)
Pivín – Jezernice (NE, 17:00)
I.B třída, skupina B
Moravský Beroun – Hněvotín (SO, 17.00)
Smržice – Haná Prostějov (SO, 17.00)
Mostkovice – Jezernice (NE, 17.00)
Velký Týnec – Šternberk B (NE, 17.00)
Haňovice – Velká Bystřice (NE, 17.00)
Slatinice – Černovír (NE, 17.00)
Doloplazy – Kožušany (NE, 17.00)
I.B třída, skupina C
Mikulovice – Libina (SO, 15.00)
Velké Losiny B – Sudkov (SO, 17.00)
Písečná – Nový Malín (SO, 17.00)
Jindřichov – Zvole (SO, 17.00)
Štíty – Vikýřovice (SO, 17.00)
Žulová – Bernartice (NE, 14.30)
Ruda nad Moravou – Bludov (NE, 17.00)
OFS Olomouc
II.třída
Příkazy – Grygov (SO, 16.30)
Blatec – Sigma Hodolany (SO, 16.30)
Přáslavice – Červenka (SO, 17.00)
Střelice – Hlubočky B (NE, 16.00)
Pňovice – Lužice (NE, 16.30)
Šumvald – Nová Hradečná (NE, 17.00)
Bohuňovice B – Horka nad Moravou (NE, 17.00)
III. třída
Slatinice B – Jívová (SO, 14.00)
Babice – Štarnov (SO, 16.00)
Nedvězí – Mladeč (SO, 17.00)
Těšetice – Dlouhá Loučka (SO, 17.00)
Bouzov – Chválkovice B (NE, 14.00)
Drahanovice – Hraničné Petrovice (NE, 15.30)
Slavonín B – Odrlice (NE, 17.00)
IV.třída
Štěpánov – Velký Újezd (SO, 14.00)
Hnojice – Libavá (SO, 16.00)
Moravská Huzová – Huzová (SO, 16.00)
Doloplazy B – Jiříkov (SO, 17.00)
Nemilany – Horní Loděnice (SO, 17.00)
Střeň – Drahlov (NE, 15.00)
Mladějovice – Králová (NE, 17.00)
HÁZENÁ
Pohár míru
Sobota
9.00: DHK Zora Olomouc – Sokol Písek
11.00: Slovan Duslo Šaľa – Ruch Chorzow
16.00: Ruch Chrozow – DHK Zora Olomouc
18.00: Sokol Písek – Slovan Duslo Šaľa
Neděle
9.00: Sokol Písek – Ruch Chrozow
11.00: DHK Zora Olomouc – Slovan Duslo Šaľa
12.45: Slavnostní zakončení.
OSTATNÍ
Mattoni 1/2Maraton Olomouc (SO, start hlavního závodu 19.00)
První zářijový čtvrtek bylo v sídle Fotbalové asociace České republiky rozlosováno druhé kolo MOL…
Ani ve třetím kole druhé ligy se fotbalistkám SK Sigma Olomouc nepovedlo poprvé v sezóně zabodovat.…
Poslední prázdninový víkend se hrál na olomouckém zimním stadionu mezinárodní para hokejový turnaj…
Jubilejní 20. mistrovství světa juniorů hostila peruánská metropole Lima. Světový šampionát se…
Pár dní potom, co se kulturista Patrik Šerý předvedl svým fanouškům a rodičům s dětmi na dnech…
Třetí domácí zápas v této sezóně se fotbalistům SK Sigma nepovedlo vyhrát. Na Ostravou vedli, ale…