Jednosměrky v centru Olomouce se vrací k původním směrům
Asi čtyři a půl roku vydržela v platnosti změna směru průjezdu v jednosměrkách vedle Horního…
foto: DPMO
13. 05. 2020 - 07:04
Osmadvacetiletý podnapilý muž jel v neděli v podvečer tramvají. Cestujícímu, který ho upozornil, že nemá roušku, dal pěstí. A následně praštil i ženu, která se napadeného zastala.
Mezi zastávkami Pražská a Šibeník starší spolucestující upozornil podnapitlého mladíka, že nemá nasazenou roušku. „To muže rozzuřilo a dotyčného několikrát udeřil pěstí do obličeje. Napadeného se zastala dvaapadesátiletá žena, kterou útočník také udeřil pěstí,“ řekl policejní mluvčí František Kořínek.
Přivolaná policejní hlídka agresivního muže zadržela a dechová zkouška ukázala, že měl v krvi 2,3 promile alkoholu. "Až do vystřízlivění následujícího dne si muž pobyl v policejní cele a nyní čelí trestnímu stíhání pro podezření z přečinu výtržnictví. Hrozí muž až dva roky vězení," dodal mluvčí.
Asi čtyři a půl roku vydržela v platnosti změna směru průjezdu v jednosměrkách vedle Horního…
Fungl novou knihovnu a kulturní centrum bude mít sídliště Povel a celá jižní část krajského města.…
Olomouc čeká od nového roku historická změna. V čele města poprvé stane žena. Zastupitelstvo na…
Nad financováním ambiciózního projektu Moravského divadla Olomouc visí otazník. Kulturně-edukační…
Celkem třicet čtyři návštěvníků Vánočních trhů si odneslo o jeden nečekaný a nevyžádaný zážitek…
Jen do konce prosince mohou lidé využít motivační výzvu města a přihlásit si trvalý pobyt v…