Zde může být vaše reklama.

Flora odložila Svět kostek a zrušila Advent v Oranžerii

Flora odložila Svět kostek a zrušila Advent v Oranžerii

foto: Výstaviště Flora a.s.

23. 11. 2021 - 09:21

Zhoršující se epidemiologická situace donutila vedení Výstaviště Flora Olomouc reagovat a zrušit dvě naplánované akce. U mezinárodní výstavy LEGO® modelů Svět kostek Olomouc jde zatím o přesunutí na zatím neznámé datum, Advent v oranžerii vedení společnosti zrušilo úplně a plánuje jen uspořádat až v závěru příštího roku. Prioritou je podle předsedkyně představenstva Flory Evy Fuglíčkové zdraví návštěvníků i vystavovatelů.

„Mezi priority Výstaviště Flora Olomouc jednoznačně patří bezpečnost návštěvníků i vystavovatelů a také snaha, aby si u nás každou akci mohli pohodlně užít všichni zájemci. Vzhledem k vývoji epidemiologické situace a zpřísnění hygienických pravidel jsme se tak rozhodli výstavu Svět kostek Olomouc přeložit na příští rok. Byli bychom neradi, kdyby někdo přišel o možnost navštívit tuto jedinečnou akci,“ uvedla Eva Fuglíčková, předsedkyně představenstva Výstaviště Flora Olomouc.

O náhradním termínu konání výstavy Svět kostek Olomouce bude Výstaviště Flora Olomouc informovat. Návštěvníkům, kteří si koupili online lístky, by se mělo podle informací z výstaviště vracet vstupné. Zrušenou akci Advent v oranžerii, která byla naplánovaná na letošní rok, pak Flora plánuje přesunout na závěr příštího roku.

O novém termínu konání výstavy Svět kostek Olomouc bude Výstaviště Flora Olomouc ještě informovat. Současně počítá s tím, že těm, kteří si již koupili online lístky, vrátí vstupné. Pro letošek zrušenou akci Advent v oranžerii pak Výstaviště Flora Olomouc plánuje uspořádat v závěru příštího roku.

„Omlouváme se všem za případné komplikace, vývoj událostí však ovlivnit nemůžeme,“ doplnila Fuglíčková.

Další články