Zde může být vaše reklama.

FOTO: Tři králové navštívili Zahradu

FOTO: Tři králové navštívili Zahradu

foto: Lukáš Blokša

06. 01. 2022 - 17:55

Tři králové dnes, v den svého svátku, zamířili také do kouzelného prostoru v centru Olomouce - Baru Zahrada. A zábavu měli připravenou pro malé i velké. Ti malí si mohli odnést něco sladkého na zub, ti větší zase napsat své přání na lístek, který pak podle slov králů zamíří přímo nahoru a určitě se vyplní.

Se třemi krály se dnes v Olomouci roztrhl pytel. Poté, co během dne v rolích tří králů prošli Olomoucí hejtman Josef Suchánek, primátor Miroslav Žbánek a biskup Nuzík, se tři králové objevili také v Baru Zahrada.

Program s králi je pro malé i velké. Zatímco děti si u králů mohou vysloužit něco dobrého na zub, velcí ke každému zakoupenému punči dostanou papírek, na který mohou napsat své přání a vložit ho do kasičky, aby se dostalo k Bohu a splnilo se.

Bar Zahrada podobné akce připravuje už od léta, kdy v prostorách za zdí naproti olomoucké centrále Správy Železnic otevřel. Kromě různých trhů už se na místě ukázal i Mikuláš s čertem a anděly a dnes zde jsou Tři králové. Prostorem znějí koledy a voní punč.

Další články