Zde může být vaše reklama.

Šantovka představí talkshow s Plíhalovou, hostem bude Nohavica

Šantovka představí talkshow s Plíhalovou, hostem bude Nohavica

foto: Archiv

10. 01. 2022 - 10:10

Milovníci kultury, zpozorněte! Divadlo na Šantovce připravilo na příští půlrok zajímavý a pestrý program. V novém repertoáru najdete představení patřící ke špičce tuzemského divadelního světa, přednášky, tančírny swingu, ale i novou talk show, která vzniká ve vlastní produkci Divadla na Šantovce. Do moderátorského křesla usedne herečka Ivana Plíhalová. Zábavná show bude mít premiéru na konci ledna, jejím prvním hvězdným hostem bude ostravský bard Jaromír Nohavica.

Nový program nabídne populární divadelní inscenace známých pražských divadel – například Studia DVA či Divadla Kalich. Diváci se v nich mohou těšit na Simonu Stašovou, Báru Hrzánovou, Ivu Janžurovou, Evu Holubovou, Václava Koptu, Sašu Rašilova, Michala Dlouhého a další. 

„Již v lednu se mohou návštěvníci těšit na novinku Na zlatém jezeře se Simonou Stašovou a Ladislavem Frejem v hlavních rolích. O týden později publikum rozesměje Václav Kopta ve hře Sex noci svatojánské, která slaví velký divácký úspěch. Pro děti jsme připravili pohádkový program Ledová show s Elsou. Malí návštěvníci si budou moci společně zazpívat známé písničky z populárního animovaného filmu o ledovém království či se zúčastnit zábavných soutěží,“ říká o lednovém programu ředitel divadla Petr Hlávka. 

Na konci ledna je na programu premiéra zbrusu nové talk show vznikající v produkci Divadla na Šantovce. Roli moderátorky přijala herečka Ivana Plíhalová, která si bude do Šantovky pravidelně zvát hosty z různých profesních sfér. Premiérový díl nese název „60+ Jarek Nohavica“ a prvním hostem (jak název napovídá) bude známý ostravský písničkář. „Jsme velmi poctěni, že roli moderátorky přijala Ivana Plíhalová, která je výjimečnou hereckou osobností naší divadelní scény. Její vlastní talk show vnímáme jako nový impuls a obohacení našeho repertoáru. Do této chvíle jsme se soustředili výhradně na hostující divadla. Naším cílem je posílit regionální tvorbu a pobavit olomoucké publikum,“ říká dále ředitel divadla.

A to není konec všech novinek! Divadlo spouští také tančírny swingu, na něž se se budou moci přihlásit všichni milovníci tance – od začátečníků až po pokročilé. Součástí programu divadla budou i zajímavé přednášky a koncerty. Oblíbený nedělní program pro děti plánuje divadlo uvádět v novém čase od 10:00.

Celý program najdete zde:

https://www.divadlonasantovce.cz/program/?mesic=0

Další články